شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری سمند


بنام ایزد منان
تحولی نو ، سفری متفاوت ... 
همراهان عزیز 
ضمن تقدیر و سپاس و ابراز خرسندی از اینکه شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سمند را جهت سفر خود انتخاب نموده اید، در ابتدا مختصری از سوابق فعالیت و عملکرد این شرکت در زمینه برگزاری تورهای گردشگری را به اطلاع می رساند.
 
 شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سمند با پیشینه  20 سال فعالیت, ضمن ارایه خدمات فروش بلیط های کلیه خطوط هوایی داخلی
 و خارجی و سایر خدمات جهانگردی اعم از اخذ ویزا , رزرواسیون هتل و تاکنون تورهای متعددی را به نقاط مختلف جهان از طریق خطوط مختلف پروازی از جمله تورهای اروپایی به مقاصد مجـــارستان , اتریش, چک ,آلمان ایتـــــالیا, اسپانیا، لهســتان، ســــوئیس و فـــرانسه ارایـــه و به انجام رسانده است، همچنین تورهایـــــــی مانند روسیه , تایلند , مالزی, برزیل, مراکش و آفریقای جنوبی نیز دیگر مقاصد تخصصی این شرکت میباشد. 
اجرای موفقیت آمیز تور گروهی کانادا در تابستان 95  برای اولین بار از شیراز از دیگر خدمات این شرکت می باشد.
شایان ذکر است که شرکت سمند به عنوان چارتر کننده اصلی و مجری تخصصی تورهای ترکیه شامل: استـــــانبول, آنتـــالیا, کوش آداســـــی  , بدروم و مارماریس در چهــــار سال متوالی جایزه نقره ای فروشنده برتر شرکت هواپیمایی ترکیش در سال 2011 ، 2012 و 2013 و  ,  2014وجایزه  اول و طلایی فروش تورهای خارجی در سال   2015در جنوب ایران را به خود اختصاص داده است.
برای دومین سال متوالی ، آژانس سمند به عنوان فروشنده برتر تورهای خروجی مفتخر به کسب مقام اول و دریافت جــایزه طلایـــــی سال 2016 از شرکت هواپیمایی ترکیش شده است.
هم اکنون نیز سعی شده تورهای ارائه شده توسط این مجموعه از بالاترین کیفیت برخوردار باشد و نیز به دلیل حذف کلیه عوامل واسطه در نوع خود از مناسبترین قیمتها و بهتــــرین خدمات بهره گیرد. در حال حاضر این تورها با توجه به موقعیت جغـــرافیایی و وضعیت اقلیمی مناسب همراه با جاذبه های دیدنـــی بهترین مجـــال برای در آرامش قرار گرفتن و آشنایی با فرهنگ, آداب و رسوم ملل دیگری از جهان فـــــــراهم آورده و فــــرصت بهره مندی از زیبائیهای زندگی را برایتان به همراه خواهد داشت . 

                                                                                    

افتخارات سمند

افتخارات سمند

پرسنل سمند

  • امین حقیقت

رئيس هيئت مديره

  • محمد حقیقت

مدير داخلی

  • زهرا شريعتی فرد

مدير عامل

  • سميرا خسروانی

مدیر تورهای خارجی