جدیدترین مقالات

اتریش

اتریش  یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌ مرز است.

اتریش کشوری است که با مناظر خیره کننده و فرهنگ غنی اش شناخته می شود. اتریش همانقدر که به علت میراث هنری و موسیقی اش مورد علاقه هنردوستان قرار دارد، به علت قرار گرفتن در دامنه کوه آلپ مورد علاقه اسکی بازان و کسانی است که به پیاده روی علاقه دارند. اتریش زادگاه افراد معروفی، از موتزارت گرفته تا فون تراپ، می باشد. همچنین معماری اتریش در جهان زبانزد است که نمونه آن را با بازدید از کاخ های وین، میتوانید مشاهده نمایید. 

سوئیس

سفر به سوئیس بدون شک یکی از به یاد‌ماندنی‌ترین تجربیات زندگی در طول عمرتان خواهد بود.
این کشور که از شمال توسط 
آلمان، از شرق با اتریش و لیختن‌اشتاین از غرب با فرانسه و از جنوب با کشور ایتالیا احاطه شده‌است یکی از کوچک‌ترین کشور های اروپا به شمار می‌رود. این کشور که به خاطر زیبایی‌های نفس‌گیر و محیط آرامش در جهان شهرت دارد به داشتن چشم‌انداز‌های بی‌مانند کوه‌های سر‌به‌فلک‌کشیده و دریاچه‌ها و رودخانه‌های فوق‌العاده می‌بالد. اما این تمام آن چیزی نیست که در سوئیس انتظارتان را می‌کشد. گردشگران متعددی از سراسر این کره‌ی خاکی برای دیدن زیبایی‌های طبیعی و سایر جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر آن به این کشور زیبا سفر می‌کنند.
سوئیس بهشتی برای ماجراجویی و هیجان است مقصد بسیار مناسبی برای دوستداران غذا و خوراکی‌ها به خصوص شکلات و پنیر خواهد بود. همچنین یک مقصد  فوق‌العاده برای فرار از دردسر‌ها و مشغله‌های زندگی شهری و پناه بردن به آغوش امن و آرام طبیعت و زندگی روستایی است.

 

سفر به استراليا

استرالیا 

در فاره اقیانوسیه، کشوری پهناور و زیبا است. پایتخت مشهور این کشور، کانبرا است. برای برنامه‌ریزی سفر و آگاهی از مقصد موردنظر، لازم است نکاتی را بدانید

عموما، شهرهای بین‌المللی استرالیا، رابطه‌ای قوی با طبیعت دارند. استرالیا، قاره‌ای با تنوع طبیعی و زیستی فراوان است.

سیدنی، شهری پویا، شما را غرق شگفتی خواهد کرد. موقعیت جغرافیایی سیدنی به همراه جنبه‌های چند قومیتی آن و البته تنوع جاذبه‌ها، آن را به مقصدی فوق‌العاده برای سفر، تبدیل می‌کند. سیدنی، بزرگ‌ترین و زیباترین شهر استرالیا محسوب شده و پیوندی زیبا بین خشکی و دریا دارداپرا هاوس شاید یکی از معروف‌ترین دیدنی‌های شهر باشد که طی سفرتان خواهید دید.

 

img24

شکم گردی

مطالب مرتبط

View more
img24

کویر

مطالب مرتبط

View more
img24

راهنمای سفر

مطالب مرتبط

View more